ÜYELİK KOŞULLARI

Gönderilme Zamanı12 Ekim 2022 - 15:32
2
Facebook'ta Paylas YAZDIR SONRA OKU
  • Site kullanıcı hesabının oluşturulabilmesi için ilgili kayıt formundaki bilgilerin eksiksiz, doğru ve güncel bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Kayıt formuna girilen bilgilerin eksik, yanlış veya güncel olmamasından hiçbir şekilde ETİ sorumlu tutulamaz.
  • Kullanıcılar, bilgileri doğrulandıktan ve kullanıcı hesabı oluşturulduktan sonra, kullanıcı adı/iletişim adresi ve şifreleri ile giriş yaparak ve işbu Üyelik Koşullarını onaylayarak Site’yi kullanabileceklerdir. Kullanıcı hesabı olmayan Kullanıcılar Site’nin herkese açık kısımlarını görebilirler ve ancak Site üzerinde herkes için izin verilmeyen işlemleri gerçekleştiremezler.
  • ETİ, Kullanıcı’nın sağladığı herhangi bir bilginin hileli, hatalı veya eksik olduğundan şüphelenmek için makul gerekçeleri varsa, Kullanıcı’nın Site’ye erişim ve kullanım hakkını bildirimde bulunmaksızın derhal askıya alma veya sonlandırma hakkı söz konusu olacaktır. Site’ye erişim ve kullanımla ilişkili tüm doğrulama bilgilerinin gizliliğini korumaktan Kullanıcı sorumludur. Hesaplarınızın veya kimlik doğrulama bilgilerinizin olası bir amaç dışı kullanımı, kaybı veya ifşası ya da Site ile ilgili herhangi bir güvenlik ihlali fark ederseniz, derhal ETİ’yi bilgilendirmelisiniz.
  • Kullanıcı, Site’de gerçekleştireceği tüm işlemlerde, Üyelik Koşulları, Kullanım Koşulları ile Site’de zaman zaman yayımlanabilecek diğer hükümlere, kanuna, ahlaka ve adaba, dürüstlük ilkelerine uyacağını, herhangi bir yöntem ile Site’nin işleyişini engelleyebilecek davranışlar ve üçüncü kişilerin haklarına tecavüz eden veya etme tehlikesi bulunan fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
  • Kullanıcı, kendisine verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların verilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Burada bahsedilen şekildeki kullanımlardan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk Kullanıcıya aittir.
  • Üyelik Koşullarında kabul etmediğiniz herhangi bir madde varsa veya Üyelik Koşullarını onaylamaya veya kabul etmeye yetkili değilseniz, Site’ye üye olamazsınız. Ayrıca yasal olarak reşit olduğunuzu, yasal mevzuat çerçevesinde bağlayıcı anlaşmalar yapabilecek durumda olduğunuzu ve işbu Üyelik Koşullarında ve Kullanım Koşullarında belirtilen her türlü koşul, zorunluluk, teyit, vekâlet ve garantinin sorumluluğu altına girmeye, bu çerçevede değerlendirilmeye, bu koşullara uymaya yetkin olduğunuzu da beyan edersiniz.
  • İşbu Üyelik Koşulları ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Kullanıcıların Site nezdindeki e-posta adresi/adresleri vasıtasıyla yapılacaktır.